Ruud in Thompson v finalu Los Cabosa

Norvežan Casper Ruud in Avstralec Jordan Thompson bosta igrala v finalu teniškega turnirja v mehiškem Los Cabosu (849.670 evrov nagradnega sklada). Ruud, četrti nosilec, je v polfinalu s 6:4 in 7:6 (4) izločil drugega, Stefanosa Cicipasa iz Grčije. Thompson, osmi igralec turnirja, pa je presenetil prvega, Alexandra Zvereva iz Nemčije.

Izid tega drugega polfinala je bil 7:5, 4:6 in 7:6 (2). Rudd je pred tem porazil branilca naslova iz Grčije. Cicipas je imel na dva zadnja servisa tekmeca dve priložnosti, da dobi drugi niz, a mu ni uspelo izenačiti na 1:1.

V podaljšani igri je nato Norvežan povedel s 4:0 in po uri in 49 minutah dokončal delo. Še bolj izenačen je bil drugi polfinale, po 1:1 v nizih ga je v dodatku tretjega dobil Avstralec.