Izidi teniškega OP Avstralije (2)

Izidi teniškega odprtega prvenstva Avstralije v Melbournu (2).

* OP Avstralije (23,94 milijona evrov):
– moški, 1. krog:
Alexei Popyrin (Avs) – Marc Polmans (Avs) 6:3, 7:6 (3), 6:2;
Gael Monfils (Fra) – Yannick Hanfmann (Nem) 6:4, 6:3, 7:5;
Tomas Etcheverry (Arg/30) – Andy Murray (VBr) 6:4, 6:2, 6:2;
Adrian Mannarino (Fra/20) – Stan Wawrinka (Švi) 6:4, 3:6, 5:7, 6:3, 6:0
Ben Shelton (ZDA/16) – Roberto Bautista (Špa) 6:2, 7:6 (7), 7:5;
Hugo Gaston (Fra) – Roberto Carballes (Špa) 6:3, 6:2, 3:6, 6:4;
Lorenzo Musetti (Ita/25) – Benjamin Bonzi (Fra) 7:6 (3), 7:6 (4), 4:6, 6:2;
Luca Van Assche (Fra) – James Duckworth (Avs) 6:7 (2), 6:3, 3:6, 6:3, 6:3;
Jordan Thompson (Avs) – Aleksandar Vukić (Avs) 3:6, 7:6 (3), 6:2, 3:6, 6:4;
Stefanos Cicipas (Grč/7) – Zizou Bergs (Bel) 5:7, 6:1, 6:1, 6:3;
Aleksandar Kovacevic (ZDA) – Alejandro Tabilo (Čil) 6:7 (2), 7:6 (7), 1:6, 6:1, 6:3;
Karen Hačanov (Rus/15) – Daniel Altmaier (Nem) 5:7, 6:3, 7:6 (5), 7:6 (3);
Alex De Minaur (Avs/10) – Miloš Raonić (Kan) 6:7 (6/8), 6:3, 2:0, predaja;
Flavio Cobolli (Ita) – Nicolas Jarry (Čil/18) 6:4, 3:6, 6:3, 2:6, 7:5;
Sebastian Korda (ZDA/29) – Vit Kopriva (Češ) 6:1, 6:4, 2:6, 4:6, 6:2;
Christopher Eubanks (ZDA) – Taro Daniel (Jap) 6:4, 6:2, 6:3;
Ugo Humbert (Fra/21) – David Goffin (Bel) 6:2, 7:5, 5:7, 6:3;
Zhang Zhizhen (Kit) – Federico Coria (Arg) 6:4, 7:6 (3), 7:6 (5);
Jakub Menšik (Češ) – Denis Shapovalov (Kan) 6:3, 7:5, 7:5;
Hubert Hurkacz (Pol/9) – Omar Jasika (Avs) 7:6 (4), 6:4, 6:2;
Nuno Borges (Por) – Maximilian Marterer (Nem) 7:5, 7:6 (3), 6:2;
Alejandro Davidovich (Špa/23) – Constant Lestienne (Fra) 6:4, 6:4, 7:6 (5);
Emil Ruusuvuori (Fin) – Patrick Kypson (ZDA) 4:6, 6:3, 6:4, 7:6 (4);
Danil Medvedjev (Rus/3) – Terence Atmane (Fra) 5:7, 6:2, 6:4, 1:0, predaja;
Miomir Kecmanović (Srb) – Yosuke Watanuki (Jap) 4:6, 7:5, 6:3, 6:4;

– ženske, 1. krog:
McCartney Kessler (ZDA) – Fiona Ferro (Fra) 3:6, 6:3, 6:2;
Linda Noskova (Češ) – Marie Bouzkova (Češ/31) 6:1, 7:5;
Elina Svitolina (Ukr/19) – Taylah Preston (Avs) 6:2, 6:2;
Viktorija Tomova (Bol) – Kayla Day (ZDA) 6:4, 6:2;
Varvara Gracheva (Fra) – Yanina Wickmayer (Bel) 6:3, 6:4;
Dajana Jastremska (Ukr) – Marketa Vondroušova (Češ/7) 6:1, 6:2;
Tatjana Maria (Nem) – Maria Camila Osorio (Kol) 7:5, 6:7 (4), 6:4;
Jasmine Paolini (Ita/26) – Diana Šnajder (Rus) 6:3, 6:4;
Marta Kostjuk (Ukr) – Claire Liu (ZDA) 6:3, 4:6, 6:1;
Elise Mertens (Bel/25) – Majar Šerif (Egi) 6:2, 2:0, predaja;
Kaja Juvan (Slo) – Anastazija Potapova (Rus/23) 6:1, 6:4;

Cori Gauff (ZDA/4) – Anna Karolana Schmiedlova (Slk) 6:3, 6:0;
Laura Siegemund (Nem) – Jekaterina Aleksandrova (Rus/17) 6:2, 3:6, 7:6 (9);
Storm Hunter (Avs) – Sara Errani (Ita) 6:4, 6:3;
Nadia Podoroska (Arg) – Tamara Zidanšek (Slo) 6:1, 6:0;

Rebeka Masarova (Špa) – Aljaksandra Sasnovič (Blr) 6:3, 6:4
Katerina Šiniakova (Češ) – Jaqueline Cristian (Rom) 6:2, 7:5;
Viktorija Golubic (Švi) – Veronika Kudermetova (Rus/15) 7:6 (4), 1:6, 6:1;
Arantxa Rus (Niz) – Anhelina Kalinina (Ukr/24) 6:1, 6:0;
Ana Kalinska (Rus) – Katie Volynets (ZDA) 6:3, 3:6, 6:2;
Beatriz Haddad Maia (Bra/10) – Linda Fruhvirtova (Češ) 6:2, 3:6, 6:2;
Magdalena Frech (Pol) – Daria Saville (Avs) 6:7 (5), 6:3, 7:5;
Anastazija Zaharova (Rus) – Julija Putinceva (Kaz) 2:6, 6:0, 6:3;
Ons Jabeur (Tun/6) – Julijaa Starodubceva (Ukr) 6:3, 6:1;
Mira Andrejeva (Rus) – Bernarda Pera (ZDA) 7:5, 6:2;
Paula Badosa (Špa) – Taylor Townsend (ZDA) 6:1, 6:3;
Anastazija Pavljučenko (Rus) – Donna Vekic (Hrv/21) 6:4, 6:4.