Liga U14: Dečki ŽTK Maribor po dveh tekmah brez izgubljenega dvoboja, blestijo dečki in deklice TD Slovan

Igralci in igralke do 14. leta starosti nadaljujejo z nastopi v ekipnem ligaškem tekmovanju. Deklice TD Slovan so zabeležile že tri zmage, v sredo se v Ljubljani obeta pravi derbi med deškima ekipama TK Center Court in TD Slovan.

ŠRC Max Ljubljana boljša od TK Olimpija.

 

Preberite tudi:
Liga U14: Deklice TK Center Court in ŽTK Maribor že pri dveh zmagah

Pri dečkih sta v skupini A ekipi TD Slovan A in TK Center Court z dvema izjemno prepričljivima zmagama pokazala, da sta favorita za prvi dve mesti v skupini, ki vodita v Play Off. Zmagovalec medsebojnega dvoboja si bo mesto med najboljšimi štirimi ekipami zagotovil že v sredo. V skupini B zaenkrat najbolje kaže igralcem ŽTK Maribor, ki so obe do sedaj odigrani tekmi dobili s 6:0.

Zanimivo je tudi v obeh dekliških skupinah. Še posebej odlično gre igralkam TD Slovan, katerim se po treh suverenih zmagah nasmiha končno 1. mesto v skupini A. V skupini B bo v boju za prvi dve mesti še zelo zanimivo, saj zaenkrat kaže na troboj med TK Spin Medvode, TK Center Court in ŠDTŠ Radovljica. 

V ligi bi morala letos nastopiti tudi deški ekipi TK Hoče in TK Radomlje, a sta iz tekmovanja naknadno izstopili.

BTC LIGA U14

DEČKI
Poimenski seznam vseh ekip (kliknite za prevezavo)

Skupina A

1. kolo, 20.8.2023
TK Triglav Kranj : TK Hoče b.b.
TK Center Court : ŽTK Maribor 2 5:1
TD Slovan A : prosto

2. kolo, 21.8.2023
TD Slovan A : TK Triglav Kranj 6:0
TK Hoče : TK Center Court b.b.
ŽTK Maribor 2 : prosto

3. kolo, 22.8.2023
TD Slovan A : ŽTK Maribor 2 6:0
TK Triglav Kranj : TK Center Court 0:6
TK Hoče : prosto

4. kolo, 23.8.2023
ŽTK Maribor 2 : TK Hoče b.b.
TK Center Court : TD Slovan A
TK Triglav Kranj : prosto

5. kol0, 24.8.2023
ŽTK Maribor 2 : TK Triglav Kranj
TK Hoče : TD Slovan A b.b.
TK Center Court : prosto

V Play off se uvrstita najboljši dve ekipi.


Skupina B

1. kolo, 20.8.2023
TD Slovan B : ŠRC Max Ljubljana 3:3
TK Luka Koper : TK Olimpija 5:1
TK Radomlje : ŽTK Maribor 1 b.b.

2. kolo, 21.8.2023
TK Olimpija : ŽTK Maribor 1 0:6
ŠRC Max Ljubljana : TK Luka Koper 3:3
TD Slovan B : TK Radomlje b.b.

3. kolo, 22.8.2023
TD Slovan B : ŽTK Maribor 1 0:6
ŠRC Max Ljubljana : TK Olimpija 5:1
TK Luka Koper : TK Radomlje b.b.

4. kolo, 23.8.2023
TK Olimpija : TD Slovan B
ŽTK Maribor 1 : TK Luka Koper
TK Radomlje : ŠRC Max Ljubljana b.b.

5. kol0, 24.8.2023
ŽTK Maribor 1 : ŠRC Max Ljubljana
TK Luka Koper : TD Slovan B
TK Radomlje : TK Olimpija b.b.

V Play off se uvrstita najboljši dve ekipi.



DEKLICE
Poimenski seznam vseh ekip (kliknite za prevezavo)

Skupina A

1. kolo, 20.8.2023
ŽTK Maribor : TK AB 4:0
TK Radovljica : TD Slovan 0:4
TC Ljubljana : prosto

2. kolo, 21.8.2023
ŽTK Maribor : TC Ljubljana 2:2
TK AB : TD Slovan 0:4
TK Radovljica : prosto

3. kolo, 22.8.2023
TD Slovan : ŽTK Maribor 4:0
TC Ljubljana : TK Radovljica 4:0
TK AB : prosto

4. kolo, 23.8.2023
TC Ljubljana : TK AB
TK Radovljica : ŽTK Maribor
TD Slovan : prosto

5. kol0, 24.8.2023
TD Slovan : TC Ljubljana
TK AB : TK Radovljica
ŽTK Maribor : prosto

V Play off se uvrstita najboljši dve ekipi.


Skupina B

1. kolo, 20.8.2023
TK Center Court : TD Vanganel + TC Izola 3:1
ŠDTŠ Radovljica : TK Krško 3:1
TK Spin Medvode : prosto

2. kolo, 21.8.2023
TK Spin Medvode : TK Krško 3:1
TK Center Court : ŠDTŠ Radovljica 2:2
TD Vanganel + TC Izola : prosto

3. kolo, 22.8.2023
TK Spin Medvode : TK Center Court 4:0
TD Vanganel + TC Izola : ŠDŠT Radovljica 1:3
TK Krško : prosto

4. kolo, 23.8.2023
TK Krško : TD Vanganel + TC Izola
ŠDTŠ Radovljica : TK Spin Medvode
TK Center Court : prosto

5. kol0, 24.8.2023
TK Krško : TK Center Court
TD Vanganel + TC Izola : TK SPin Medvode
ŠDTŠ Radovljica : prosto

V Play off se uvrstita najboljši dve ekipi.