Izidi teniškega turnirja v Wimbledonu (3)

Izidi teniškega turnirja za grand slam v Wimbledonu (3).

* Izidi:
– Wimbledon, grand slam (52 milijonov evrov):
– moški:
– 1. krog:
Grigor Dimitrov (Bol/21) – Sho Shimabukuro (Jap) 6:1, 6:2, 6:1;
Danil Medvedjev (Rus/3) – Arthur Fery (VBr) 7:5, 6:4, 6:3;
Jiri Lehecka (Češ) – Sebastian Ofner (Avt) 6:4, 6:4, 6:4;
Taylor Fritz (ZDA/9) – Yannick Hanfmann (Nem) 6:4, 2:6, 4:6, 7:5, 6:3;
Alexandre Muller (Fra) – Arthur Rinderknech (Fra) 7:6 (5), 1:6, 6:3, 6:4;
Frances Tiafoe (ZDA/10) – Wu Yibing (Kit) 7:6 (4), 6:3, 6:4;
Dominic Stricker (Švi) – Alexei Popyrin (Avs) 3:6, 6:3, 6:2, 4:6, 7:5;
Francisco Cerundolo (Arg/18) – Nuno Borges (Por) 5:7, 6:3, 6:3, 6:4;
Miloš Raonić (Kan) – Dennis Novak (Avt) 6:7 (5), 6:4, 7:6 (5), 6:1;
Harold Mayot (Fra) – Benjamin Bonzi (Fra) 6:3, 6:4, 7:5;
Roman Safiulin (Rus) – Roberto Bautista (Špa/20) 2:6, 7:6 (7), 6:7 (4), 6:4, 7:5;
Gregoire Barrere (Fra) – Lloyd Harris (JA) 7:5, 6:7 (4), 7:5, 6:3;
Holger Rune (Dan/6) – George Loffhagen (VBr) 7:6 (4), 6:3, 6:2;
Tommy Paul (ZDA/16) – Shintaro Mochizuki (Jap) 7:5, 6:3, 6:1;
Guido Pella (Arg) – Borna Čorić (Hrv/13) 6:3, 7:5, 4:6, 3:6, 6:1;
Denis Shapovalov (Kan/26) – Radu Albot (Mol) 5:7, 6:4, 6:2, 6:2;
Stefanos Cicipas (Grč/5) – Dominic Thiem (Avt) 3:6, 7:6 (1), 6:2, 6:7 (5), 7:6 (8);
Marton Fucsovics (Madž) – Tallon Griekspoor (Niz) 6:4, 6:2, 6:4;
Adrian Mannarino (Fra) – Aleksander Ševčenko (Rus) 6:3, 6:3, 6:2;
Ilja Ivaška (Blr) – Federico Coria (Arg) 46, 6:4, 6:3, 6:0;
Marcos Giron (ZDA) – Hugo Dellien (Bol) 7:6 (2), 6:4, 6:4;
– 2. krog:
Novak Đoković (Srb/2) – Jordan Thompson (Avs) 6:3, 7:6 (4), 7:5;

– ženske:
– 1. krog:
Kaja Juvan (Slo) – Margarita Betova (Rus) 6:0, 6:3;
Danielle Collins (ZDA) – Julia Grabher (Avt) 6:4, 6:4;
Elisabetta Cocciaretto (Ita) – Camila Osorio (Kol) 6:3, 6:4;
Sloane Stephens (ZDA) – Rebecca Peterson (Šve) 6:2, 6:3;
Donna Vekić (Hrv/20) – Zhang Shuai (Kit) 6:2, 6:3;
Anett Kontaveit (Est) – Lucrezia Stefanini (Ita) 6:4, 6:4;
Bai Zhuoxuan (Kit) – Ysaline Bonaventure (Bel) 7:6 (0), 6:1;
Jaqueline Cristian (Rom) – Lucia Bronzetti (Ita) 6:3, 6:4;
Sorana Cirstea (Rom) – Tatjana Maria (Nem) 6:1, 2:6, 6:3;
Marta Kostjuk (Ukr) – Maria Sakkari (Grč/8) 0:6, 7:5, 6:2;
Jekaterina Aleksandrova (Rus/21) – Emma Navarro (ZDA) 6:4, 6:3;
Beatriz Haddad Maia (Bra/13) – Julija Putinceva (Kaz) 3:6, 6:0, 6:4;
Jelena Ostapenko (Lat/17) – Greet Minnen (Bel) 6:1, 6:2;
Katie Boulter (VBr) – Daria Saville (Avs) 7:6 (4), 6:2;
Anastazija Potapova (Rus/22) – Celine Naef (Švi) 6:3, 6:3;
Varvara Gracheva (Fra) – Camila Giorgi (Ita) 6:2, 6:4;
Natalija Kostić (Srb) – Karolína Pliškova (Češ/18) 6:2, 6:3;
Tamara Korpatsch (Nem) – Carol Zhao (Kan) 1:6, 6:4, 6:2;
Viktorija Tomova (Bol) – Bernarda Pera (ZDA/27) 6:7 (3), 6:3, 6:3;
Alize Cornet (Fra) – Nao Hibino (Jap) 6:2, 6:2;
Barbora Krejčikova (Češ/10) – Heather Watson (VBr) 6:2, 7:5;
Madison Brengle (ZDA) – Sara Errani (Ita) 6:3, 6:1;
Madison Keys (ZDA/25) – Sonay Kartal (VBr) 6:0, 6:3;
Ana Blinkova (Rus) – Yanina Wickmayer (Bel) 6:2, 4:6, 6:3;
Paula Badosa (Špa) – Alison Riske-Amritraj (ZDA) 6:3, 6:3;
– 2. krog:
Darja Kasatkina (Rus/11) – Jodie Burrage (VBr) 6:0, 6:2.
Iga Swiatek (Pol/1) – Sara Sorribes (Špa) 6:2, 6:0.